Afkar Sıvı Sabun Pompası - Makine

MENÜ

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Afkar Plastik, Makina Ve Kalıp San. Tic. Ltd. Şti olarak 2003 yılında, Enjeksiyon Makina Kalıpları Ve Plastik Malzeme Üretimleri yaparak faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız. Daha sonra sırasıyla; her türlü Paketleme ve Ambalaj Bıçakları, Makina Yedek Parçaları, son olarak da Sıvı Sabun Pompası ve Temizlik Malzemeleri Kapakları olarak üretimlerimize devam etmekteyiz.

Kalıp Ve Yedek Parça üretimimizde, son Sistem makinelerimiz, yazılımlarımız ve işinde son derece profesyonel ustalarımız ve personellerimizle, en kaliteli hammaddeleri kullanarak siz değerli müşterilerimizin taleplerine çözüm bulmakta, üretim yapmakta ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için en üst seviye titizlikle çalışmaktayız.

Her daim, yapılmayanı yapmak, zor olanı başarmak, gelişmek ve geliştirmek gibi vizyonlarla yola çıkıp, yenilikçi düşünce tarzı ile yeni arayışlar içinde olan bir firma olarak; Çin ve Avrupa dışında üretimi bulunmayan, yüksek miktarda ithalat hacmiyle dışa bağımlılığımızı arttıran, alternatifi olmayan ve gereksinim duyulan bir ürün olan Sıvı Sabun Pompasının, 2018 yılı sonundan itibaren Türkiye’de İlk ve Tek olarak, tasarım ve üretimini yapmaktayız.

Ve yine, gelişimci ve üretken bir firma olarak; Türkiye’de sanayi sektöründe çok geniş bir pazara sahip olmasına rağmen, çok az alternatifi bulunan paketleme, ambalaj ve diğer makina bıçaklarının üretimini de en kaliteli şekilde yaparak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi her daim yenilik ve gelişim peşinde olan firmamız; önümüzdeki dönemlerde de yeni arayışlar ve yeni ürünlerle sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için tüm gayretiyle çalışacağından hiç şüpheniz olmasın.

 

Misyon

Kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu hayatı kolaylaştıran, doğayı koruyan, insan gereksinimlerini karşılayan, gelişen teknolojiye uygun yaşam alanları yaratan projeler geliştirerek istikrarlı bir şekilde büyümek.

Vizyon

Şeffaflığı ve güvenirliği ön planda tutarak istikrarlı şekilde büyümeyi sağlarken, estetik bütünlük içinde iş yapış biçimi, kurumsal değerleri ve yönetim ilkeleriyle Türkiye'nin sektöründe lider, yatırımcı ve geliştirici şirketlerinden biri olmak.

Kalite Politikamız
    •  Tutku: Yaptığımız işi sevmek. Her koşulda en iyisini yapabilmek adına sonsuz bir istek ve üst düzey bağlılık göstermek.
    •  Cesaret: Hızlı karar almak ve güçlüklerle yüzleşerek anlaşmazlıkları üstesinden gelip çözüme kavuşturmak.
    •  Üstün İş Ahlakı ve Dürüstlük: Tüm ilişkilerimizde adilane, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak.
    •  Gelecek ve Sonuç Odaklılık: Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek. Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak.